über…

Vietne top kā papildus uzskates materiāls informātikas stundām Ozolnieku vidusskolas vecākajām klasēm. Viens no dzinuļiem – SLINKUMS. Lapas saturu varēs izmantot vairākus gadus, nedaudz šo to pielabojot. Ja ir kādas labas idejas – KOMENTĒJIET!!!

Advertisements

5 comments

 1. Zanda Dubova

  Sveiki!
  Ja jau esiet tik slinki -čakls, ka ir uzmeistarota vesela forša vietne, tad droši vien arī nojau;sat, ka citi gribēs šo to izmantot. Ir daži labi materiāli, ko es ar prieku izmantotu, tomēr esmu mēģinu arī iespējas robežās ievērot autortiesības un citu darbus neuzdot par saviem. Meklēju kādu vietiņu, kurā būtu norādīts autors – tomēr neatradu. Ja jau esmu tikusi līdz šī e-pasta rakstīšanai, tad man arī ir jājautā – vai esdrīkstu izmantot Jūsu materiālus? Un ja – JĀ, tad kam pateikties par materiālu izveidošanu?
  Ar cieņu, Zanda Dubova

 2. su

  jūtos pagodināts, ka grandi arī te kko sev labu atraduši. paldies, kolēģi! un paldies par saitēm – vērtīgi!

  • FS

   Nu kas es par grandu. Kaut ko jau daru un tiešām priecājos, ka ir arī citi, kuri mēģina kaut kā modernizēt savu darbošanos, pie kam ar ievirzi uz nākotni (es jau arī ar ieceri, ka nākošajos gados būs vieglāk). Rudenī noteikti brauciet pie mums uz LatSTE. Zinu, ka Ozolniekos ir daudz labu ideju un iestrādņu. Paldies par labiem vārdiem un veiksmi!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s